بررسی تغییرات اقلیمی در کنفرانس اکولوژی سیمای سرزمین

تاریخ درج خبر :۱۳۹۵/۴/۲۳

دومین کنفرانس بین المللی اکولوژی سیمای سرزمین، 5 و 6 آبان ماه امسال به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می‌شود.


بررسی تغییرات اقلیمی در کنفرانس اکولوژی سیمای سرزمین

به گزارش زمین آنلاین، ایسنا خبر داد: دومین کنفرانس بین‌المللی اکولوژی سیمای سرزمین با هدف معرفی و توسعه‌ روش‌ها و دستاوردهای جدید در علم اکولوژی سیمای سرزمین و ایجاد فرصتی مناسب جهت تبادل نظر میان پژوهشگران، متخصصان، دانشجویان و فعالان در عرصه منابع طبیعی با رویکرد سیمای سرزمین برگزار می‌شود.

تنوع زیستی و حفاظت در مقیاس سیمای سرزمین، تغییر کاربری اراضی، ارزیابی و مدیریت سیمای سرزمین، اقتصاد، سیاست‌گذاری، مسائل اجتماعی، حقوقی، مشارکت‌های مردمی در مدیریت پایدار سیمای سرزمین و تغییرات اقلیمی و نقش آن بر ساختار و عملکرد اکوسیستم‌ها از جمله محورهای علمی این کنفرانس است.

در این کنفرانس همچنین در خصوص طراحی محیط زیست و به‌سازی منظر و فضای سبز متناسب با تغییرات اقلیمی، مدیریت و پایش آلودگی‌های زیست محیطی در مقیاس سیمای سرزمین، مدیریت اکوسیستم‌های نیمه‌طبیعی و شهری با تأکید بر اصول اکولوژی سیمای سرزمین و کاربرد فنون سنجش از دور و GIS در مدیریت و پایش سیمای سرزمین بحث و بررسی خواهد شد.

برگزاری کارگاه‌های تخصصی در زمینه اکولوژی سیمای سرزمین با حضور استادان برجسته از دانشگاه‌های معتبر دنیا از برنامه‌های جنبی این کنفرانس است.

آخرین زمان پذیرش مقالات در این کنفرانس، 20 مردادماه امسال تعیین شده است و ثبت نام در کنفرانس نیز تا 15 مهرماه ادامه خواهد داشت.

نظرات
درج نظر جدید
نام
وبسایت
ایمیل
متن
   

کد امنیتی فوق را وارد کنید