مدیرکل منابع طبیعی خبر مهر را درباره موافقت سازمان جنگلها با تله کابین تکذیب کرد

تاریخ درج خبر :۱۳۹۵/۱۲/۲۸

زمین آنلاین: یک مقام مسوول در اداره کل منابع طبیعی گلستان که نخواست نامش فاش شود تیتر خبرگزاری مهر را درباره دادن مجوز مشروط به احداث تله کابین در جنگل ناهارخوران تکذیب کرد.


 یک مقام مسوول در اداره کل منابع طبیعی گلستان که نخواست نامش فاش شود تیتر خبرگزاری مهر را درباره دادن مجوز مشروط به احداث تله کابین در جنگل ناهارخوران تکذیب کرد.

به گزارش زمین آنلاین این مقام مسوول گفت : منظور مدیرکل منابع طبیعی گلستان از دادن موافقت مشروط به تله کابی گرگان، همانی بود که قبلا هم اعلام شده بود. یعنی با اصل پروژه نه جانمایی آن در ناهارخوران. آقای قزل سوفلو چنین حرفی را نزدند.

او در پاسخ به این پرسش خبرنگار سایت زمین که "پس چرا خبر مهر را تکذیب نکردید؟ گفت: اتفاقا مهندس قزل سوفلو به روابط عمومی گفتند که تکذیبیه ای را تنطیم و برای خبرگزاری مهر ارسال کنند و قرار بود این کار انجام بشور.

در هفته های اخیر بحث احداث تله کابین گرگان در جنگل های هیرکانی ناهارخوران قوت گرفت که به دنبال درج خبری از مهر از قول ابوطالب قزل سوفلو مدیرکل منابع طبیعی گلستان که گفته بود "مجوز مشروط به تله کابین گرگان در ناهارخوران داده ایم" روزنامه قانون با مسوولان سازمان جنگل ها تماس گرفته و از قول آنها گفتند که هیچ مجوزی برای تله کابین ناهارخوران از سوی این سازمان داده نشده است و اخذ هرگونه مجوز درباره تله کابین از وظایف شورای عالی جنگل ومرتع است ." 

 

لینک خبر خبرگزاری مهر:

http://www.mehrnews.com/news/3917387/موافقت-مشروط-سازمان-جنگل-ها-با-کلیات-تله-کابین-گرگان

 

لینک گزارش روزنامه قانون و تکذیب موافقت سازمان جنگلها :

http://www.ghanoondaily.ir/fa/news/main/76046/%D8%B3%D9%88-%D8%AF%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D9%8A-%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%D9%8A

نظرات
درج نظر جدید
نام
وبسایت
ایمیل
متن
   

کد امنیتی فوق را وارد کنید