گروهی از متخصصین و دانشجویان محیط زیست طی نامه ای از رییس جمهور خواستار استفاده از فارغ التحصیلان محیط زیست برای تدریس دروس زیست محیطی تازه افزوده شده به مقطع دبیرستان شدند.


مستند «قربانی» که روایت‌گر زندگی چند تن از محیط‌بانان استان لرستان است که به جرم کشتن شکارچیان، محکوم به اعدام شده‌اند، مورد بررسی قرار می‌گیرد.


مسئولان مدارس دولتی در بزرگ ترین شهر ایالت "اورگن" آمریکا، استفاده از وسایل آموزشی که تغییرات جوی را نادیده می‌گیرند ممنوع کردند.


مدیر دفتر آموزش سازمان حفاظت محیط زیست از شروع دوره‌های آموزش محیط‌بانان از نیمه دوم فروردین خبر داد.


ضرورت الگوگیری مدارس امروزه تأمین و استفاده از انرژی پاک با هدف حفاظت از محیط‌زیست مورد تأکید است، براین اساس یکی از مدارس اردبیل با جلب رضایت اولیای دانش‌آموزان در این راستا گام برداشته است.

اجرای طرح "عیدانه با محیط زیست"

تاریخ درج خبر: ۱۳۹۵/۱/۱۴

زمین آنلاین: طرح آشنایی مسافرین نوروزی با محیط زیست برای نخستین بار توسط جمعیت دیده بان طبیت در نوروز 95 اجرا شد.


زمین آنلاین: با هدف ارتقای دانش و فرهنگ محیط زیستی، فصلنامه اجتماعی فرهنگی "زیست آیین" با رویکرد محیط زیستی منتشر می شود.


روایت غمبار از سرنوشت حیاتی‌ترین مایع روی زمین موضوع مستند «مادرکُشی» است. این فیلم روز شنبه 24 بهمن ماه ساعت 13 و 30 دقیقه در سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست در پارک پردیسان اکران می شود.


رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مجامع جهانی همزمان با پایان سال 2015 اهدافی جدید با محوریت توسعه پایدار (تلفیق سه مفهوم اقتصاد، اجتماع و محیط زیست) را جایگزین اهداف هزاره کردند که یکی از محورهای مهم آن تاکید بر مبحث آموزش عالی است و از این رو پرداختن دانشگاه ها و مراکز آموزشی به مساله تغییر اقلیم و حفظ محیط زیست می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.


نماینده موقت مقیم سازمان ملل در ایران از تدوین و اجرایی شدن دو پروژه جاری در تالاب‌ها در طول هشت سال گذشته خبر داد و گفت: این پروژه‌ها در سه منطقه ارومیه، پریشان و شادگان صورت گرفته و اکنون بسیار خوشبختیم که اعلام کنیم تلاش‌های ما برای احیای هفت تالاب به نتیجه رسیده است.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11