قدردانی از رسانه ملی برای روز جنگل

تاریخ درج خبر :۱۳۹۴/۵/۳۱

 معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از مدیران رسانه ملی، به ویژه اعضای کارگروه مشترک محیط زیست و صدا و سیما، برای پرداختن به 8 مرداد روز حفاظت از جنگل تشکر و قدردانی کرد .


 معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از مدیران رسانه ملی، به ویژه اعضای کارگروه مشترک محیط زیست و صدا و سیما، برای پرداختن به 8 مرداد روز حفاظت از جنگل تشکر و قدردانی کرد .

به گزارش زمین آنلاین و به نقل از پام، چهارمین کارگروه مشترک رسانه ملی و سازمان‌های محیط زیست و مراتع و جنگل ها با حضور مدیران و کارشناسان این دو نهاد در سالن کنفرانس شبکه دو برگزار شد. 

  در این جلسه که به ریاست مهندس جعفری جلوه مدیر شبکه دو برگزار شد، مدیران شبکه یک، رادیو جوان، رادیو ایران، شبکه مستند، شبکه سلامت، مرکز سیمای استان‌ها، شبکه خبر و همچنین مشاوران و مدیران ارشد سازمان های حفاظت محیط زیست و مراتع و جنگل‌ها دیدگاه‌های خود را درباره تلاش های انجام گرفته در پوشش برنامه های روز جنگل ارائه کردند. 

 در این نشست، مهندس جعفری جلوه گفت: حرکت جمعی ای که به واسطه این کارگروه در روز جنگل و با نام "جنگل رمز حیات" آغاز شد، تجربه مشترک ارزشمندی است که نقش بی بدیل رسانه را در تحریک مردم و تبدیل برنامه ها به آیین های ماندگار نمودار ساخت و خوب است در تجربه های بعدی به آن توجه شود. 
  
وی افزود: 8 مرداد آغاز پویش اجتماعی مناسبی برای حفاظت از محیط زیست بویژه جنگل ها بود و امید است به واسطه همکاری و هم افزایی موثرتر و نزدیک تر دو طرف بتوانیم همیار خوبی برای طبیعت باشیم. 
  
در ادامه این نشست، با اهدای لوحی که به امضای معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست رسیده بود از مدیران رسانه ملی به ویژه اعضای کارگروه مشترک محیط زیست برای پرداختن به روز جنگل قدردانی شد. 

این سپاس‎نامه‌ها به نمایندگی از معصومه ابتکار به مدیران شبکه های یک، دو، سلامت، مستند، خبر، رادیو جوان، رادیو ایران، رئیس مرکز سیمای استان‌ها و قائم مقام سازمان جنگل ها و مراتع اهدا شد.

 

نظرات
درج نظر جدید
نام
وبسایت
ایمیل
متن
   

کد امنیتی فوق را وارد کنید