1660 روزنامه نگار با انتشار بیانیه ای از حسن روحانی حمایت کردند. متن کامل این بیانیه و اسامی امضاکنندگان به شرح زیر است :

ابتکار به ابهام ها پاسخ داد

تاریخ درج خبر: ۱۳۹۵/۹/۷

زمین آنلاین: معصومه ابتکار رییس محیط زیست ایران صبح امروز یکشنبه ۷ آذر ۹۵ مهمان برنامه حالا خورشید رضا رشیدپور بود و با او به گفت وگو پرداخت که در ادامه می خوانید:


 «سبزینه» روزنامه ای است که آرام و بی هیاهو، می رود تا جایش را میان مخاطبان محیط زیست، منابع طبیعی و کشاورزی باز کند.


زمین آنلاین: نسخه الکترونیکی آخرین شماره خبرنامه داخلی انجمن یوزپلنگ ایرانی با نام «یوزنامه» که در اسفندماه ۱۳۹۴ منتشر شده بود، در دسترس علاقمندان قرار گرفت.


زمین آنلاین: هفته نامه سراسري «جم پارس» از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مجوز انتشار دريافت كرد و به زودی منتشر می شود.

قدردانی از رسانه ملی برای روز جنگل

تاریخ درج خبر: ۱۳۹۴/۵/۳۱

 معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست از مدیران رسانه ملی، به ویژه اعضای کارگروه مشترک محیط زیست و صدا و سیما، برای پرداختن به 8 مرداد روز حفاظت از جنگل تشکر و قدردانی کرد .

امنیت و صلح، مقدمه توسعه پایدار است

تاریخ درج خبر: ۱۳۹۴/۵/۲۹

پس از آنکه در دو روز گذشته منتقدین دولت گفت وگوی ابتکار با با شبکه جهانی بی بی سی را مورد حمله قرار دادند، رئیس سازمان محیط زیست در یادداشتی به این هجمه پاسخ گفت.


۱۱۵ تشکل مردم‌نهاد حامی محیط زیست در نامه‌ای به علی لاریجانی خواستار حمایت مجلس برای تامین امکانات و منابع مورد نیاز جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه محیط زیست شدند.
 


زمین آنلاین: به دنبال استفاده از یک عکس دستکاری شده در خبر خبرگزاری فارس، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مطلبی در صفحه فیسبوکش متنی را منتشر کرد.


روزنامه وطن امروز صفحه نخست خود را به موضوع شکارچیان خارجی در ایران اختصاص داده و در مطلبی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست را مورد حمله قرار داده است.

1 2