کاشت بیش از 50 اصله درخت در شاهرود

تاریخ درج خبر :۱۳۹۴/۱۲/۲۴

به همت اعضای سازمان مردم نهاد زیست محیطی جمعیت دیده بان طبیعت شاهرود و به مناسبت گرامی داشت هفته منابع طبیعی، بیش از 50 اصله درخت چنار در حاشیه بلوار امام خمینی این شهر کاشته شد. 


به گزارش زمین آنلاین و به نقل از کمیته رسانه جمعیت دیده بان طبیعت شاهرود، در این مراسم که در روز   جمعه 21 اسفند ماه 94، با حضور جمع کثیری از اعضای دیده بان طبیعت و حضور و همکاری تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر شاهرود، روابط عمومی شهرداری شاهرود، کارکنان سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهرود، کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهرود و تعدادی از اعضای هیات علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد، بخش هایی از فضای سبز حاشیه بلوار امام خمینی این شهر که نیاز بازسازی و کاشت دوباره ی نهال داشت، نهال کاری شد. در حاشیه این مراسم نیز کارگروه های آموزشی این سازمان مردم نهاد ضمن گفتگو با مردم، آموزش های لازم را در مورد ضرورت حفاظت از محیط زیست، منابع طبیعی و فضای سبز شهری ارایه کردند.

دکتر امیر حسین ولیان، دبیر جمعیت دیده بان طبیعت و دبیر شبکه سمن های زیست محیطی شهرستان شاهرود نیز طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت و کارکنان سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهرود اعلام کرد که از این پس هر هفته با حضور این جمعیت نسبت به ترمیم و بازکاشت نهال در بخش هایی از فضای سبز شهر که نیاز به ترمیم دارند اقدام خواهد شد.

قابل ذکر است که شهر شاهرود دارای یکی از زیباترین فضای سبز شهری در میان شهرهای حاشیه کویر است و کاشت گونه ی زیبای چنار در این شهر از سابقه ای طولانی برخورداراست.

 

نظرات
درج نظر جدید
نام
وبسایت
ایمیل
متن
   

کد امنیتی فوق را وارد کنید